Koło Młodych PZiTB (studenci WBiA PO)

Koło Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa działa przy Katedrze Mechaniki, Konstrukcji Budowlanych i Inżynierskich Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej.

Studenci zrzeszeni w Kole Młodych PZITB ściśle współpracuje  z Zarządem Opolskiego Oddziału PZITB oraz z Opolską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa (www.opl.piib.org.pl). Przedstawiciele Koła uczestniczą w Zjazdach Krajowych Młodej Kadry PZITB, organizowanych przez Komitet Młodej Kadry PZITB, działający przy Zarządzie Głównym PZITB (www.zgpzitb.org.pl).

Koło Młodych PZITB zrzesza aktywne i zaangażowane osoby – studentów Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej, chcące się rozwijać zarówno merytorycznie, jak i personalnie. Głównym celem Koła jest poszerzanie swojej wiedzy oraz rozwijanie zainteresowań związanych z branżą budowlaną i procesami inwestycyjnymi. Uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach, warsztatach, spotkaniach dyskusyjnych, jak również organizujemy wyjścia na place budów. Utrzymujemy kontakty z innymi Kołami Młodych PZITB w innych oddziałach, wymieniając się doświadczeniami i planami, co ma pozytywne odzwierciedlenie w naszych działaniach na tle szybko zmieniających się realiów i nowych wyzwań techniki.

Obecnie Koło Młodych PZITB przy Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej zrzesza 23 Członków.

Opiekun Koła:  dr inż. Dominika Pilarska

Członkowie Koła:

Barteczko Arkadiusz

Bartyla Dawid

Butrym Piotr

Gamża Aldona

Gawlita Rafał

Golletz Maximilian

Grot Michał

Hibner Patrycja

Janyszek Rafał

Krupa Błażej

Muc Krzysztof

Ozimek Sonia

Polednia Michał

Polok Bartosz

Pudełko Dominik

Seliga Paweł

Strzelczyk Marcin

Świtała Marek

Tymon Paweł

Urbiczek Andżelika

Wałach Sylwester

Wątorek Sonia

Wocław Damian

Wychodząc naprzeciw Waszym zainteresowaniom, pomysłom, chcemy zachęcić do wspólnej ich realizacji. Dlatego już dziś dołącz do nas!

Komentarze są wyłączone.